O nás

Dovolte mi seznámit vás s naší netradiční filozofií systému TENGEO, který vytváříme jako vašeho budoucího sluhu TENGEO.
Ten se stará o veškeré komponenty v domě a dělá rutinní úkony, které si s ním domluvíte. Nepředstavujte si jej jako obyčejného sluhu, má znalosti fyziky, perfektně zvládá obnovitelné energie, vaše instalovaná zařízení, bezpečnost a respektuje vaše pohodlí. Snaží se vás potěšit a vy si nevědomky všímáte, že se o vše opravdu dobře stará. Já i celý náš tým budeme velmi rádi, když se stanete součástí této unikátní koncepce nové technologie.

Pojďme si říct i příběh naší firmy TENAUR s.r.o. a systému TENGEO.
Pevné základy vznikly již před 22 lety ve firmě TENAUR s.r.o. instalující především tepelná čerpadla. Získané zkušenosti se následně spojily do vlastního řídicího systému. Veškerý vývoj i montáže vznikaly a nadále vznikají v jedné firmě. Tato specifická synergie pomohla plynulému růstu firmy a systému do dnešních rozměrů zaujímající prvenství na trhu v České republice.

Důkazem unikátnosti je významný milník v roce 2018, ve kterém se firma stala členem Skupiny ČEZ. Výsledkem tohoto spojení je rozšíření našeho týmu o další velmi schopné členy týmu s jediným cílem: nadále tvořit zcela unikátní systém nejen v České republice. Tento tým doplňují týmy instalační, který systém perfektně znají a aktivně se podílí na nových funkcích a testování.